Movies
Ratings
18
SilencedRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0