Series
Ratings
22
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0