Movies
Ratings
850
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.0
- The WindowRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0- Bank of SeoulRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5- The WickedRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 1.5