Movies
Ratings
86
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
JumperRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0