Movies
Ratings
607
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
UnfrostedRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 3.0
DisenchantedRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Trevor Noah: Where Was IRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0