Series
Ratings
93
Strongest Chil-wooRated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 5.0
What's Up?Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5- Bambino!Rated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 4.0