Titles you rated
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
DAEMUGARated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
Magnum OpusRated ★ 4.0
Groot's PursuitRated ★ 3.0
Groot Takes a BathRated ★ 4.5