Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Kung Fu FighterRated ★ 4.0
Man of Tai ChiRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Contract KillerRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
Afro SamuraiRated ★ 4.0
The KickRated ★ 4.0
The Big BossRated ★ 5.0
SpareRated ★ 5.0
Tai Chi ZeroRated ★ 5.0
The Art of WarRated ★ 4.0
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
A Man Called HeroRated ★ 5.0
Out LiveRated ★ 1.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 5.0- Romantic AssassinRated ★ 5.0
Dragonball EvolutionRated ★ 1.0
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0