Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 3.0
ViceRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5- SawRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0