Series
Ratings
50
KarmaRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 2.0
CelebrityRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0