Titles you rated
ShaftRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0