Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0