Movies
Ratings
409
The CoveRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0