Series
Ratings
65
The King and IRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5