Titles you rated
The President's BarberRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 2.0
AllegiantRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0