Series
Ratings
70
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5