Movies
Ratings
126
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5