Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0