Titles you rated
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0