Movies
Ratings
581
BelieverRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0