Movies
Ratings
1162
Andrey Tarkovsky. A Cinema PrayerRated ★ 5.0
Gundam Reconguista in G Movie II: Bellri's Fierce ChargeRated ★ 2.0
Gundam Reconguista in G Movie I: Go! Core FighterRated ★ 3.0
The Hottest StateRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Sound of MetalRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5