Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0