Movies
Ratings
21
Spider-ManRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 4.0