Series
Ratings
17
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
GivenRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- 명탐정 코난 미방송분 2Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난 미방송분 3Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Devils LineRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 5.0