Movies
Ratings
1088
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5