Series
Ratings
581- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5