Movies
Ratings
1016
BedevilledRated ★ 3.0
Listen to Your HeartRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
CongoRated ★ 4.0
GoneRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 3.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.5
Shrek the HallsRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
True LegendRated ★ 3.5
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.0
Johnny EnglishRated ★ 3.5