Series
Ratings
27
What Comes After LoveRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 0.5
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0
MonstrousRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5