Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.5
HellcatsRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5