Movies
Ratings
341
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
AliensRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5