Movies
Ratings
549
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 4.0