Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5- With or Without YouRated ★ 3.5
The Long Way HomeRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0