Titles you rated
 The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0 The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 The Earth TremblesRated ★ 4.0 The Earth TremblesRated ★ 4.0
 FrankensteinRated ★ 4.0 FrankensteinRated ★ 4.0
 TRON: AresRated ★ 2.5 TRON: AresRated ★ 2.5
 Vengeance Is MineRated ★ 4.5 Vengeance Is MineRated ★ 4.5
 A House of DynamiteRated ★ 3.5 A House of DynamiteRated ★ 3.5
 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
 Mirrors No. 3Rated ★ 3.0 Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 You Burn MeRated ★ 3.5 You Burn MeRated ★ 3.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
 Still LifeRated ★ 4.0 Still LifeRated ★ 4.0
- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
 ElephantRated ★ 5.0 ElephantRated ★ 5.0
 BallerinaRated ★ 3.0 BallerinaRated ★ 3.0
 JawsRated ★ 4.5 JawsRated ★ 4.5
 Bad LieutenantRated ★ 4.0 Bad LieutenantRated ★ 4.0
 The CelebrationRated ★ 4.5 The CelebrationRated ★ 4.5