Titles you rated
LucyRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5