Movies
Ratings
764
A Man and a WomanRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 1.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 1.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
JaneRated ★ 1.5
Confession of MurderRated ★ 1.0