Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5