Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Memories of the SwordRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0