Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0