Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5