Movies
Ratings
50
The MummyRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0