Movies
Ratings
24
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0