Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5