Movies
Ratings
18
The ChorusRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0