Series
Ratings
24
Low LifeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Dirty Pop: The Boy Band ScamRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0