Series
Ratings
35- BABEE ZOORated ★ 0.5
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 3.5
Phantom Singer 2Rated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 2.5