Movies
Ratings
30
War of the ArrowsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5