Movies
Ratings
340
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 2.0
Night on EarthRated ★ 4.5
No.3Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5