Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0