Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 0.5
You Are My PetRated ★ 2.0
Dark ShadowsRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 1.5
As OneRated ★ 2.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 0.5
HelplessRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 0.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 0.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5