Titles you rated
Stormy NightRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.5
MirrorsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 5.0
Two GuysRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 4.0